Hakkımızda

5B Dedektör, uzun yıllar dedektör sektörüne hizmette bulunup, tüm dünya ülkeleri tarafından kabul gören, her biri birer dünya markası haline gelmiş Dedektör teknolojileri üretiminde sektörün duayeni olarak kabul edilen Muzaffer ÖNLEK tarafından 2015 yılı ortalarında kurulmuştur.

5B Dedektör,30 Yıllık tecrübesi ile Türkiye ‘nin en büyük dünyanın ise en önde gelen üretici firmaları arasında olan Nokta & Makro dedektör markalarının yetkili ana bayisidir.

MİSYONUMUZ

5B Dedektör, Muzaffer ÖNLEK liderliğinde sektördeki deneyimlerini müşteri ve iş ortaklarıyla paylaşmayı, ülke ekonomisine katkıda bulunmak üzere ihracatını arttırmayı, dünyadaki son yenilik ve teknolojileri takip ederek bunları ülkemize kazandırmayı ve Dünya’nın önde gelen üreticilerinin üstün teknoloji ile geliştirmiş olduğu ürünleri son kullanıcıya ulaştırmayı kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

5B DEDEKTÖR, firması olarak ticari ahlak ve etiklere uygun, yeniliklere açık, bilimsel ve akılcı, sorumluluk sahibi, ilkeleri olan yaklaşımlarımızla, Türkiye genelinde iş ortaklarına verdiği değer ve önem ile Türkiye pazarında temsilcisi olduğu marka ve ürünleri nihai müşterilere sunmak.